http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

W tym roku szkolnym uroczystości związane z zakończeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych odbyły się wyjątkowo w środę - 19 czerwca. Podczas akademii tradycyjnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I i II. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Doniosłym momentem akademii było przekazanie sztandaru I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie. Nowy chorąży, Karol Przystrzelski z klasy IIB, złożył uroczyste ślubowanie na ręce Pani wicedyrektor Katarzyny Etmańskiej. Uroczystą akademię przygotowała klasa ID pod opieką Pani Agnieszki Deptulskiej. Życzymy wszystkim udanych wakacji ...

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych