Pokazy chemiczne podczas Dnia Otwartego

Jak co roku, podczas Dnia Otwartego Szkoły, sala chemiczna jest wypełniona po brzegi. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych nie zawiedli również w tym roku.

W pierwszym rzędzie nie zabrakło gościa honorowego Pani Prodziekan dr hab. inż. Agnieszki Pladzyk, profesor PG.

Wszyscy z zaciekawieniem obserwowali prezentowane przez uczniów eksperymenty. Niewątpliwie była to zasługa atrakcyjności prezentowanych doświadczeń. Tego roku uczniowie klasy IIc, pod czujnym okiem pani profesor Wiesławy Cejner-Mania oraz pani Anny Barabaś, zaprezentowali publiczności liczne reakcje barwne i wybuchowe. Podczas spotkania nie zabrakło dobrego humoru.

Ostatni pokaz z dużą ilością dymu, odbył się przed salą. Trud młodych chemików wynagrodzony został gromkimi brawami widzów!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Pokazy chemiczne podczas Dnia Otwartego