http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Rozstrzygnięcie Wielkiego Maratonu Czytelniczego Na Literackim Szlaku

Wielki Maraton Czytelniczy - to konkurs organizowany od 2009 r. przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska i Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 59 szkół. W maratonie uczestniczyło 450 uczniów z województwa pomorskiego. Z naszej szkoły przystąpiło do maratonu 8 uczniów. 

Komisja konkursowa IV edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Na literackim szlaku” dla szkół ponadgimnazjalnych przyznała: 36 tytułów laureata, 36 tytułów finalisty i 30 wyróżnień. Wśród laureatów i finalistów znaleźli się uczniowie z naszego liceum: Dorota Lica z kl. I A, Maciej Lica z kl. I E i Michał Szymikowski z kl. II A. Uroczyste zakończenie Wielkiego Maratonu Czytelniczego odbyło się 9 maja w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom tegorocznego maratonu. Do zobaczenia w kolejnej edycji, w przyszłym roku szkolnym.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Rozstrzygnięcie Wielkiego Maratonu Czytelniczego Na Literackim Szlaku