http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Już tylko matury…

28 marca odbył się XI Historicus (szkolny konkurs historyczny), który praktycznie jest ostatnią próbą dla maturzystów sprawdzenia swej wiedzy. Oczywiście pod warunkiem, że maturzyści wezmą udział w tej formie sprawdzenia swej wiedzy. Godnie honoru maturzystów bronił Dawid Komorowski z IIIa, z którym rywalizował o zwycięstwo Kuba Wolf z Ib. W tym roku pierwszoklasista przegrał. Trzecie miejsce zajął Jędrzej Nagórski z Ib, z którym rywalizowała o miejsce na podium Kamila Kuzimska, kolejna pierwszoklasistka, tym razem z klasy Ia. 

3 kwietnia po raz siedemnasty odbył się Politykus (szkolny konkurs z wiedzy o społeczeństwie), w którym swoją dominację potwierdzili uczniowie klasy IIb - wygrał Karol Przystrzelski przed Michałem Paciorkiem i Wojtkiem Walerowiczem.

12 kwietnia nasze specjalistki od samorządu terytorialnego udały się do Gdańska pod opieką pana Adama Samulewicza na XIV Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - Ola Janicka z Ib, Natalia Kosmala i Michalina Piotrowska, obie z IIb. Najbliżej podium była Natalia. 

Gratulacje dla wszystkich olimpijczyków i konkursowiczów, którzy w ten sposób postanowili rozwijać swe zainteresowania, godnie reprezentując szkołę. Dziękuję :)

XI HISTORICUS - TEST

XVII POLITYKUS - TEST

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Już tylko matury…