http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

XX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT

Dnia 10 stycznia 2019 obyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień młodzieży. Inicjatywa promuje talenty matematyczne i osiągnięcia uczniów.  Szkołę naszą reprezentowała grupa dziesięciu osób z klasy ID oraz IE. Bardzo wysoki wynik w konkursie osiągnął Marcel Czerwiński z klasy ID - zajął 3. miejsce w województwie pomorskim oraz 29. miejsce w kraju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > XX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT