http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Biol-chem z wizytą na Politechnice Gdańskiej

W ostatni piątek przed feriami 08.02.2019 grupa uczniów z klas biologiczno-chemicznych IIc i IId brała udział w zajęciach laboratoryjnych przygotowanych i poprowadzonych pod opieką pracowników naukowych Katedry Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych: dr hab.inż. Ewę Wagner-Wysiecką prof.nadzw. PG oraz dr inż. Natalię Łukasik. Tematyka zajęć obejmowała materiał zrealizowany na zajęciach chemii na poziomie rozszerzonym pod względem teoretycznym i została zgodnie z naszą sugestią poświęcona w całości czynnikom mającym wpływ na szybkość reakcji. Pogrupowane, ciekawe zestawy doświadczeń, młodzież wykonywała samodzielnie zdobywając dodatkowe umiejętności oraz utrwalając bardzo trudną wiedzę z chemii fizycznej. Roześmiane twarze naszych "młodych chemików" mówią same za siebie!!!!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Biol-chem z wizytą na Politechnice Gdańskiej