Powiatowy Konkurs Chemiczny "Skłodowska Górą"

9 stycznia 2019 roku odbył się I etap Powiatowego Konkursu Chemicznego pt: „Skłodowska Górą” organizowanego przez I LO w Tczewie. Pytania dotyczyły dwóch obszarów wiedzy:

I. Biografii Noblistki Marii Skłodowskiej-Curie.
II. Wiedzy chemicznej.

W konkursie wzięło udział 52 uczestników, są to uczniowie VIII kl i III  gimnazjalnych z następujących szkół Powiatu Tczewskiego:

• SP1 Tczew (nauczyciel prowadzący p. Ewelina Czech),
  • SP4 Tczew (nauczyciele prowadzący p. Iwona Sandach i p. Agnieszka Arosłanow),
  • SP10 Tczew (nauczyciel prowadzący p. Bożena Bakuła),
  • ZSK Tczew (nauczyciel prowadzący p. Estera Ciesielska),
  • SP Opalenie (nauczyciel prowadzący p. Marta Wasielewska).

Wyniki konkursu i lista laureatów I etapu ,którzy przechodzą do II etapu będzie ogłoszona 29.01.2019. Życzymy wszystkim uczestnikom konkursu powodzenia .

Patronat nad konkursem objęli:

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Powiatowy Konkurs Chemiczny "Skłodowska Górą"