http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Podnosimy swoje kompetencje obywatelskie

14 grudnia w związku z finalizacją przez Instytut Debaty Publicznej projektu pod nazwą Pomorska Akademia Kompetencji Obywatelskich, który jest finansowany ze środków rządowych Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i odbywa się pod patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczysta gala. Byli tam również nasi reprezentanci: Natalia Kosmala, Michalina Piotrowska, Patryk Gretka i Wojciech Walerowicz; ich klasa - II b od października uczestniczyła w specjalistycznych zajęciach. Wszyscy uczestnicy piątkowej gali otrzymali odpowiednie certyfikaty i przysłuchiwali się, z możliwością dyskusji, pokazowej debacie oksfordzkiej na temat: „W odzyskaniu polskiej niepodległości polska dyplomacja była ważniejsza od polskiego czynu zbrojnego”.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Podnosimy swoje kompetencje obywatelskie