http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Ogólnopolska Gra Rowerowa

31 października zakończyła się Ogólnopolska Gra Rowerowa. Udział w niej wzięły liczne firmy mające siedzibę na terenie Tczewa. Nasza szkoła była jedyną wśród wszystkich szkól w Tczewie, która znalazła się w tym gronie i wykręciła blisko 20 tysięcy punktów. Każdy kilometr to 1 pkt + 50 pkt za każdy dojazd rowerem do szkoły. Razem z uczniami naszej szkoły rowerami jeździły nauczycielki wychowania fizycznego promując zdrowy styl życia. Uzyskane punkty można było wymienić na atrakcyjne nagrody /wyposażenie roweru/. Każdy kto na koniec Gry uzyskał ponad 500 pkt otrzymał bon na darmowy przegląd roweru. Następna edycja zacznie się 1 września 2019 roku. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Ogólnopolska Gra Rowerowa