http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Próba podsumowań działań naszych historyków

Koniec listopada to czas pewnych podsumowań u naszych historyków. 13 listopada odbyła się VI część poświęcona Józefowi Piłsudskiemu I Ligi historycznej: Na drodze do niepodległości państwa polskiego, a zarazem podsumowano zmagania młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu tczewskiego: Agata Telefus zajęła I miejsce, a zespół w składzie Agata Telefus, Wiktoria Zając i Agnieszka Flisikowska, wszystkie z IIa, był na II miejscu, udział wzięło 8 zespołów. Organizatorem było Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi królowej w Tczewie. Nagrody ufundował Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe. Gratulujemy.

Zakończył się również etap szkolny XLV Olimpiady historycznej, do kolejnego etapu, który rozpocznie się częścią pisemną w styczniu 2019 roku na Uniwersytecie Gdańskim zakwalifikowano: Adriana Jezierskiego, Dawida Komorowskiego, Natalię Krzyżanowską, wszyscy z 3a, Macieja Licę z 1e, Patryka Świątkowskiego z 3b i Agatę Telefus z 2a. Odbyła się również próbna matura z Operonem z historii i wiedzy o społeczeństwie. Życzymy wszystkim szczęścia, bo jeśli chodzi o olimpijczyków to wiedzę już mają.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Próba podsumowań działań naszych historyków