http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Zbiórka Publiczna „ZBUDUJMY DZIECIOM DOM”

Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w ogólnopolską zbiórkę publiczną na budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci, w którym najmłodsi pacjenci zostaną otoczoni miłością i opieką. Akcję prowadzi Fundacja Z Serca Dla Serca. W każdy poniedziałek i piątek na początku 3 godziny lekcyjnej wolontariusze SKW odwiedzają Was w klasach ze skarbonkami Fundacji. W imieniu chorych dzieci prosimy o wsparcie tego szczytnego celu. Pamiętajcie - liczy się każdy grosz!

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli si
z innymi”

                                                                Św. Jan Paweł II

 
Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Zbiórka Publiczna „ZBUDUJMY DZIECIOM DOM”