http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

O 8.00 w tczewskiej farze mszą świętą młodzież i wychowawcy szkół ponadgimnazjalnych zainaugurowali rok szkolny 2018/2019. Powiatowe rozpoczęcie edukacji miało miejsce w Zespole Szkół Technicznych im. komandora Antoniego Garnuszewskiego. Wśród gości były, m.in. władze samorządowe powiatu tczewskiego, przedstawiciele władz oświatowych i pan poseł Kazimierz Smoliński. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Jadwiga Andrzejewska, poczet sztandarowy: Hanna Chamska, Martyna Klóskowska i Kacper Tuptanowski oraz grupa młodzieży.

O 11 uczniowie klas pierwszych spotkali się z wychowawcami, a o 12 uroczyście zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolny. Warto pamiętać, że w tym roku obchodzimy jubileusz - 70 rocznicę powstania naszej szkoły. Pani dyrektor Jadwiga Andrzejewska serdecznie powitała uczniów i pracowników szkoły po wakacjach. Przedstawiono nowych nauczycieli, a szczególnie wiele słów wsparcia otrzymali uczniowie pierwszych klas. Ważną chwilą dla nich było przeprowadzone przez panią wicedyrektor Katarzynę Etmańską ślubowanie. Nad sprawnym przebiegiem inauguracji czuwali uczniowie klasy III b z wychowawcą panem Wojciechem Rychłowskim.

Powodzenia w rozpoczętym roku szkolnym 2018/2019.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego