http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Akcja ”JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”

Organizatorem III edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. jest czasopismo „Biblioteka w szkole”. Jak pokazują statystyki czytelnicze, 63% dorosłych Polaków nie czyta książek. Celem akcji jest pokazanie, że młodzież jednak czyta. Symbolem akcji jest bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie w całej Polsce. Nasze liceum czynnie włączyło się w akcję promocji czytelnictwa. W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna. Dzięki nam, liczba czytających w jednym momencie w całej Polsce wzrosła o 200 osób. Każdy przyniósł swoją ulubioną książkę i mógł zaprezentować wybrany fragment pozostałym uczestnikom. Akcja została udokumentowana wspólnym zdjęciem, które wraz ze sprawozdaniem zostanie przesłane do organizatora, czyli „Biblioteki w szkole”. Zdjęcie i opis akcji wezmą udział w losowaniu nagród.

Informacja dodatkowa od „ Biblioteki w szkole” – organizatora akcji.

W tym roku zapraszamy uczniów i nauczycieli do publikowania na facebooku i instagramie zdjęć z akcji (najlepiej selfie z książką) z hashtagiem #jakczytam i grupą odbiorców zdjęcia ustawioną jako „publiczna”. Dzięki temu zdjęcia czytelników będą łatwo dostępne po wpisaniu hashtagu w wyszukiwarki, a o akcji dowiedzą się kolejne setki tysięcy czytelników. Wszystkie zdjęcia wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Akcja ”JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”