http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Dzień Otwarty Szkoły 2018

23 kwietnia 2018r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów III klas gimnazjalnych. Naszą szkołę odwiedziło około 390 gimnazjalistów, w tym: 190 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tczewie, 40 ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Tczewie, 50 z Zespołu Szkół Katolickich w Tczewie, 20 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gniewie, 14 ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce oraz w Subkowach, 10 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tczewie, około 60 uczniów ze szkół ze Smętowa, Morzeszczyna, Pruszcza Gdańskiego, Pelplina, Łęgowa, Rajków, Swarożyna, Rudna, Trąbek Wielkich i Smętowa Granicznego.

Program Dnia Otwartego był bardzo urozmaicony. Sporym zainteresowaniem cieszyła się cześć artystyczna Dnia – Festiwal Języków Obcych – „Love is in the air”, podczas której nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i prestidigitatorskie. Wielu gimnazjalistów wzięło również udział w pokazie doświadczeń chemicznych i fizycznych, prezentacjach biologicznych, konkursach geograficznych, historycznych, językowych, matematycznych, logicznych i artystycznych. Uczniowie gimnazjów uczestniczyli również w wykładzie na temat języka filmu. Ponadto, w trakcie Dnia Otwartego na szkolnych boiskach odbyły się mecze piłki nożnej, koszykowej, siatkówki plażowej oraz zajęcia w siłowni szkolnej. Gimnazjaliści mogli się również zapoznać z pracowniami komputerowymi, biblioteką oraz szkolnym multimedialnym centrum informacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również tzw. „escape roomy”, zajęcia szkolnej grupy debatanckiej i kawiarenka szkolna.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Dzień Otwarty Szkoły 2018