http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Spotkanie absolwentów - matura 1998

To już 20 lat odkąd wspaniała grupa młodych ludzi z IV D (absolwenci rocznik 1998) zdała egzamin maturalny. To na tę okoliczność 7 kwietnia 2018 roku wyznaczono jubileuszowe spotkanie. Taka uroczystość 20 lat po maturze jest czymś szczególnym dla uczestników. We wspomnieniach odżywają wydarzenia, nauczyciele i koledzy. Wiele osób przyjechało z różnych stron świata. Wzajemne powitanie trwało długo, wszyscy się ściskali i w niejednym oku zakręciła się łza. Po zwiedzeniu budynku naszej szkoły udaliśmy się do restauracji gdzie zabawa trwała do białego rana. Tańcom, rozmowom nie było końca. Pośród nas obecni byli wychowawcy: Pan Józef Madeja i Pani Małgorzata Jurczyńska. Ten miło spędzony wieczór na zawsze pozostanie w naszej pamięci, stanowiąc przyczynek do kolejnego spotkania.

Dziękujemy Dyrekcji I LO za udostępnienie materiałów szkolnych z naszych lat i możliwość odwiedzenia sal lekcyjnych.

 

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Spotkanie absolwentów - matura 1998