Spotkanie świąteczne w I LO w Tczewie

20 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie odbyło się spotkanie świąteczne, w którym uczestniczyły osoby starsze i samotne z naszego miasta. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście - wicestarosta Powiatu Tczewskiego pan Zbigniew Zgoda, wieloletni proboszcz parafii pod wezwaniem "Podwyższenia Krzyża Świętego" w Tczewie ks. Piotr Wysga, Przedstawiciele Caritasu Pani Maria Podjaska oraz Pani Elżbieta Rompa, a także przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Spotkanie uświetnił występ męskiego chóru ECHO wraz z dyrygentem panem Leszkiem Gołąb oraz występy młodzieży naszego liceum.

Wspólne śpiewanie kolęd oraz upominki, które były przygotowane dla naszych seniorów dały mnóstwo radości, były też łzy wzruszenia. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli naszej szkoły oraz sponsorów nasi goście mogli skosztować ciast, były też paszteciki, owoce, ale najważniejsze, że w ten przedświąteczny czas byliśmy razem.

Bardzo dziękujemy sponsorom:

• Bankowi Żywności i Pani Marii Jankowskiej, z którymi od lat współpracujemy przy organizacji spotkań świątecznych,
  • Panu Staroście Tadeuszowi Dzwonkowskiemu,
  • Prezydentowi Miasta Tczewa Panu Mirosławowi Pobłockiemu,
  • Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzacie Flisik,
  • Panu Piotrowi Rezmerowi - właścicielowi restauracji "Piaskowa",
  • Państwu Bartłomiejowi i Sławomirze Lewandowskim z sieci aptek Jodłowa Medix s.c. Tczew,
  • Paniom Mai Kordeckiej i Elżbiecie Leszczyńskiej z "Apteki Czyżykowska",
  • Pani Gardzińskiej i panu Sandomierskiemu właścicielom Salonu Okulistyczno-Optycznego "Gal-Optyk s.c.",
  • Panu Sławomirowi Plata właścicielowi sklepu kosmetyczno-chemicznego "Sachem",
  • Pani Marzannie Hołubowicz właścicielce sklepu "Pasmanteria",
  • Właścicielce Hurtowni Owocowo-Warzywnej "SAD" pani Barbarze Kreft.,
  • Panu Tomaszowi Latocha - właścicielowi firmy PUH "LATOCHA",
  • Pani Jolancie Karcz właścicielce sklepiku szkolnego, firmy "Effect".

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Relacja z wydarzenia: TCZ.PL

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Spotkanie świąteczne w I LO w Tczewie