http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Dzień patrona naszej szkoły

Dnia 12 grudnia 2017 r. klasa 2c zabrała wszystkie pierwszej klasy w niezwykłą podróż po życiu Marii Skłodowskiej-Curie. Nasza mała uroczystość odbyła się ze względu na dzień patrona naszej szkoły. Spotkanie miało charakter konkursu, w którego jury zasiedli: Pani wicedyrektor Katarzyna Etmańska, reprezentant rady pedagogicznej Pan Wojciech Rychłowski oraz gospodarz klasy 2c Jagoda Ludwikowska. Prowadzeniem zajęli się Juliana Przybyla oraz Jonasz Pakizer. Nie zabrakło dużej dawki humoru.

Konkurencje były następujące:
- przedstawienie wylosowanej sceny z życia Marii,
- przygotowanie plakatu związanego z naszą patronką,
- udział w quizie wiedzy.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 1c :)

Wszystkim bardzo dziękujemy za czynny udział i zapraszamy do fotorelacji.

Zdjęcia: Julia Chrzanowska

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Dzień patrona naszej szkoły