http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Zwycięstwo naszej drużyny w meczu matematycznym!

Przedwczoraj, czyli 12 grudnia 2017 r. drużyna naszej szkoły wygrała swój drugi eliminacyjny mecz matematyczny w ramach III edycji Pomorskich Meczów Matematycznych z drużyną Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza Stanisława Pasierba w Tczewie. Skład naszej drużyny: Karol Prabucki - kapitan (IIId), Barbara Baczewska (IIId), Paulina Giemza (IId), Aleksandra Nadzieja (IIId), Agnieszka Omernik (IIId), Witold Banach (IIId), Maciej Chylak (IId), Kacper Kędzierski (IId), Szymon Knopp (IIId), Krystian Szulc (IIId). Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesu w trzecim meczu eliminacyjnym, który odbędzie się u nas w szkole dnia 17 grudnia 2018 roku!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Zwycięstwo naszej drużyny w meczu matematycznym!