http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

VI Wojówdzki Konkurs Małych Form Bajkowych

We wtorek 5 grudnia 2017 roku w X LO w Gdyni odbył się VI Wojówdzki Konkurs Małych Form Bajkowych w języku rosyjskim. W tym roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali Kopciuszka, ale w realiach XXI wieku i w dodatku w formie musicalu. Spektakl zdobył uznanie i został nagrodzony II miejscem! Gratulacje! Nasi aktorzy to: Daria Denis IA, Agnieszka Fliskowska IA, Zosia Podlewska IA, Jerzy Władasz IA, Wiktoria Zając IA, Weronika Kapinos IIB, Janek Skerka IIB, Paulina Giemza IID, Agnieszka Giemza IIIA, Maciej Kwiatkowski IIIB i Michał Wojtowicz IIIB.

Ponad to, Agnieszka Giemza z IIIA, która wcieliła się w postać Daszy (siostry Kopciuszka) otrzymała nagrodę za najlepszą kobiecą grę aktorską! Podziękowania należą się również Marysi Domachowskiej z IID, która była odpowiedzialna za charakteryzajcę. Jest to kolejny artystyczny sukces naszych uczniów w zakresie języka rosyjskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > VI Wojówdzki Konkurs Małych Form Bajkowych