http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Zwycięstwo drużyny naszej szkoły w meczu matematycznym!

Wczoraj, czyli 27 listopada 2017 r. drużyna naszej szkoły wygrała pierwszy eliminacyjny mecz matematyczny w ramach III edycji Pomorskich Meczów Matematycznych z drużyną I Liceum Ogólnokształcącego im. dr. Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum w Kwidzynie. Skład zwycięskiej drużyny: Karol Prabucki - kapitan (IIId), Barbara Baczewska (IIId), Paulina Giemza (IId), Aleksandra Nadzieja (IIId), Agnieszka Omernik (IIId), Witold Banach (IIId), Maciej Chylak (IIId), Kacper Kędzierski (IId), Szymon Knopp (IIId), Krystian Szulc (IIId). Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pozostałych dwóch meczach eliminacyjnych. Najbliższy już 12 grudnia!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Zwycięstwo drużyny naszej szkoły w meczu matematycznym!