http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Kuba Kruszyński Stypendystą Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018

27 listopada w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni miała miejsce przyjemna uroczystość dla Jakuba Kruszyńskiego, jego Rodziców i nauczycieli, dla naszej szkoły - wręczano dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018.

Oprócz dyplomu również wzbogacono „kieszonkowe” naszego Stypendysty. Przypomnijmy, że Kuba ukończył klasę drugą z wyróżnieniem. Osiągnął również kilka sukcesów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, np. jest finalistą eliminacji centralnych eliminacji XLIII Olimpiady Historycznej (jest zwolniony z egzaminu maturalnego z historii - poziom rozszerzony - otrzymuje 100% z tego egzaminu), zajął II miejsce w VIII Konkursie Historycznym „Święta Jadwiga królowa i patronka narodu”. Dyplomy wręczali pan wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk i pani kurator oświaty Monika Kończyk.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Kuba Kruszyński Stypendystą Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018