http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Konkurs Poezji Rosyjskiej

20 listopada 2017 r. w XIX Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku odbył się Konkurs Poezji Rosyjskiej - „Jesień w Rosyjskiej Poezji XIX i XX wieku”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice, które przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęły niecałe trzy miesiące temu: Agnieszka Flisikowska z Ia, Wiktoria Zając z Ia oraz Oliwia Tkaczyk z Ib. Dziewczyny postanowiły zmierzyć się z twórczością Bułata Okudżawy, Afanasija Feta i Zinaidy Czigarowej. W konkursie wzięło udział trzydzieścioro sześcioro uczestników z trójmiejskich szkół. Mamy przyjemność ogłosić, że recytacja wykonana przez Wiktorię Zając z Ia zdobyła uznanie wśród jury i została nagrodzona wyróżnieniem! Gratulujemy! Gratulacje należą się również Agnieszce i Oliwii, które godnie reprezentowały naszą szkołę. Zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się za rok!

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Konkurs Poezji Rosyjskiej