Prelekcja Jaka rodzina - taka przyszłość zapowiedzią olimpiady Wiedzy o Rodzinie

W czwartek, 12 października, uczniowie wybranych klas uczestniczyli w prelekcji nt. Jaka rodzina - taka przyszłość, wygłoszonej przez panią mgr Grażynę Przasnyską, przewodniczącą komitetu głównego Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, organizowanej przez Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W drugiej części prelekcji różnice między kobietami, a mężczyznami omówił ks. dr Michał Tunkiewicz, koordynator tegoż komitetu. Spotkanie miało na celu zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w olimpiadzie. Uczestniczyć mogą w niej 2-osobowe zespoły, a główną nagrodą w etapie ogólnopolskim będzie tygodniowa wycieczka do jednego z krajów śródziemnomorskich. Na chwilę obecną mamy prawie pięćdziesiąt chętnych osób, a zapisy trwają do 19 października br. i można ich dokonywać u naszych katechetów.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Prelekcja Jaka rodzina - taka przyszłość zapowiedzią olimpiady Wiedzy o Rodzinie