http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Otrzęsiny 2017

Tradycją naszej szkoły są otrzęsiny pierwszoroczniaków. Organizatorem imprezy są zwycięzcy ubiegłorocznych zmagań. 28 września 2017 roku klasa IIB przeniosła całą społeczność szkolną w świat fatasy. Uczniowie klas pierwszych z wychowawcami mogli wcielić się w postaci ze znanych i tajemniczych światów. Imprezę uświetnił magiczny występ Jonasza Pakizera z klasy IIC, który przybliżył nam świat magii.

„Koty” i wychowawcy byli oceniani przez jury w składzie: pani dyrektor Katarzyna Etmańska, ks. Szymon Chamier Cieminski oraz Janek Skerka, gospodarz klasy IIB.

Zadania, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy wymagały kreatywności, poczucia humoru, smaku, zwinności i sprytu. Ocenie jury podlegały: przebranie uczniów i wychowawcy stosowne do określonego świata fantasy, plakat, scenka, piosenka bądź wierszyk. Reprezentanci klas mieli również za zadanie wypić magiczną miksturę i podać jej skład, a wychowawcy stoczyli prawdziwą grę o tron.

Zwycięzcami „Otrzęsin 2017” została klasa IA wraz z panią Małgorzatą Jurczyńską. To bohaterowie „Star Wars” przygotują otrzęsiny w przyszłym roku.

Imprezę prowadziły: Kasia Fabich i Martyna Justyńska. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tegorocznych otrzęsin klas pierwszych.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Otrzęsiny 2017