http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.rekrutacjagk-is-32.jpglink
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.zdolni_z_pomorza_logogk-is-32.jpglink
«
»
Loading…

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie w Tczewie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości wzięli udział: dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, wśród których była pani Anna Ciewiertnia - st. wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Tczewie, pan Zbigniew Zgoda - wicestarosta powiatu tczewskiego, oraz uczniowie i nauczyciele. Prowadzący inaugurację uczniowie z klasy II E, Aleksandra Mańkowska i Łukasz Trochowski, oddali głos dyrektorowi szkoły pani Jadwidze Andrzejewskiej, która powitała wszystkie zebrane osoby. Przemawiali również zaproszeni goście. W kolejnej części uroczystości reprezentanci klas I złożyli ślubowanie, które przeprowadziła pani wicedyrektor Katarzyna Etmańska. W imieniu społeczności uczniowskiej przywitał młodzież przedstawiciel Samorządu Szkolnego Dawid Stańczyk z klasy II A. Akademia została przygotowana przez uczniów z klasy II E wraz z wychowawcą panią Katarzyną Goździelewską.

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia > Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018