http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

11 sierpnia maturzyści otrzymali świadectwa dojrzałości ...

Gratulujemy wyników egzaminów maturalnych naszym tegorocznym absolwentom. 
Życzymy Wam spełnienia planów i podjęcia studiów na wymarzonych kierunkach.

Dyrekcja i Nauczyciele I LO w Tczewie

Listy zakwalifikowanych kandydatów

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH KANDYDATÓW

Komisja Rekrutacyjna pracuje w sali 16 (I piętro) od godz. 9.00 do godz. 15.00

Prosimy kandydatów zakwalifikowanych do I LO w Tczewie o dostarczenie do 18 sierpnia 2020 roku:

  • oryginału świadectwa ukończenie szkoły podstawowej,
  • oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
  • dwóch zdjęć.

Zapraszamy kandydatów niezakwalifikowanych do I LO w Tczewie do kontaktu z Komisją Rekrutacyjną. Udzielimy informacji dotyczącej dalszego procesu rekrutacji.

 

X FAST

Trwają wakacje. Uczniowie odpoczywają od nauki, nauczyciele od uczenia. Ale nie wszyscy. Uczennica I LO w Tczewie - Klaudia Kacik 18 lipca wzięła udział w zdalnym finale X edycji konkursu "Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu FAST 2020". Przedstawiła swoją pracę pt: "Ile jest fikcji w fikcji naukowej". Komisja konkursowa w składzie: prof. dr hab. Mirosław Bylicki, dr hab. Iwona Gorczyńska, prof. UMK, dr hab. Dorota Kowalska, prof. UMK oraz dr hab. Cezary Migaszewski, prof. UMK wraz z przedstawicielem Fundacji Aleksandra Jabłońskiego dr Justyną Cembrzyńską, wyłoniła laureatów. Klaudia Kacik zajęła III miejsce. Gratulujemy.

UWAGA MATURZYŚCI!!!

Szanowni Absolwenci!

Ze względu na obowiązujące nadal obostrzenia z powodu pandemii musimy zrezygnować z uroczystego spotkania, na którym moglibyśmy rozdać Wam świadectwa dojrzałości i podziękować za trzy lata wspólnej nauki.

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 11 sierpnia 2020 r. od godz. 9.00 do 12.00. Wydawanie odbywać się będzie na sali gimnastycznej. Prosimy o wchodzenie do Szkoły głównym wejściem i kierowanie się na salę wejściem z łącznika (po strzałkach :-)).

W późniejszym terminie świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie Szkoły.

Osoby, które nie będą mogły odebrać świadectwa dojrzałości osobiście, proszone są o napisanie upoważnienia dla osoby, która będzie odbierała świadectwo w ich imieniu. Bez tego dokumentu świadectwo nie będzie mogło być wydane.

WZÓR UPOWAŻNIENIA

 

#GaszynChallenge

Dziękujemy za nominację Urzędowi Skarbowemu w Tczewie. Przyjęliśmy wyzwanie #GaszynChallenge i meldujemy wykonanie zadania.

Wspieramy małą Darię i zachęcam do wpłat:
https://siepomaga.pl/daria

Do dalszej zabawy nominujemy Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie. Czas na wykonanie zadania to 72h. Razem możemy więcej!!!

Kliknijcie w link: https://youtu.be/Ay71qyySshQ

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia