http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Egzaminy poprawkowe

 

UWAGA MATURZYŚCI !!!

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 4 lipca br. (czwartek) o godz. 9.00.
Świadectwa będą wydawane w sali gimnastycznej.

W późniejszym terminie świadectwa można odebrać w sekretariacie szkoły.

Osoby, które nie będą mogły odebrać świadectwa dojrzałości osobiście, proszone są o napisanie upoważnienia dla osoby, która będzie odbierała świadectwo w ich imieniu. Bez tego dokumentu świadectwo nie będzie mogło być wydane.

WZÓR UPOWAŻNIENIA

Sukces naszych sportowców

17 czerwca 2019 roku w Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie odbyło się podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych powiatu tczewskiego w roku szkolnym 2018/2019. Nasza szkoła zajęła I miejsce po raz dziesiąty z rzędu wyprzedzając II LO oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie. Uczennica Kamila Koszyk zajęła III miejsce w rywalizacji indywidualnej szkół średnich w ramach biegu Parkrun. Bardzo cieszymy się z tego sportowego osiągnięcia.

Zajęcia laboratoryjne na Wydziale Chemicznym

Uczniowie klasy 1c, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w minionym roku szkolnym udali się na zajęcia laboratoryjne na Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej. Zajęcia zrealizowane zostały w ramach tegorocznego Bałtyckiego Festiwalu Nauki przez pracowników i doktorantów Katedry Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych. Po krótkim wprowadzeni przez Panią dr inż. Natalię Łukasik, nasi uczniowie z ogromnym zapałem przystąpili do pracy przy stołach laboratoryjnych. W grupach trzy/cztero-osobowych młodzi chemicy wykonywali zadania z różnych obszarów chemii. Podczas zajęć zapoznali się z wykrywaniem kationów i anionów, reakcjami redoks, reakcjami oscylacyjnymi oraz dysocjacją i elektrolizą.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Strona główna > Ogłoszenia