http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdy.budynek_szkicgk-is-32.jpglink
«
»

Nasze sukcesy!

Trójka naszych przedstawicieli, zwycięzców eliminacji szkolnych, brała udział w eliminacjach międzyszkolnych II Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Święta Jadwiga królowa i patronka narodu”. Byli to Magdalena Głomska, Natalia Środa i Piotr Egler, wszyscy z klasy II b. Natalia i Piotr będą reprezentowali szkołę w finale Konkursu, 16 grudnia br. na Uniwersytecie Gdańskim.
Karol Kowalski z klasy III b został zakwalifikowany do eliminacji okręgowych/wojewódzkich XVIII edycji Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka, które odbędą się 7 stycznia 2011r. na Uniwersytecie Gdańskim.

W wyniku eliminacji szkolnych do dalszej kwalifikacji XXXVII Olimpiady Historycznej zakwalifikowani zostali Anna Kordunowska klasa III b, Karol Kowalski klasa III b, Marcelina Nadolska klasa III b, Beata Ostrowska klasa II b, Michał Brodowski klasa I a, Anna Piaskowska klasa I a, Zuzanna Buchholz klasa II a, Magdalena Łabuda klasa II a, Kamila Niemczyk klasa II a. Komisja okręgowa zakwalifikowała do eliminacji okręgowych/wojewódzkich pisemnych Annę Kordunowską, Karola Kowalskiego, Beatę Ostrowską i Marcelinę Nadolską. Eliminacje odbędą się 8 stycznia 2011r.na Uniwersytecie Gdańskim.

Karol Kowalski i Katarzyna Hoffmann z klasy III b wygrali eliminacje szkolne LII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych/wojewódzkich, które odbędą się 15 stycznia 2011r. na Uniwersytecie Gdańskim.

Dariusz Makać

(-koordynator)

Jesteś tutaj: Strona główna > Sukcesy > Sukcesy -edukacja > Nasze sukcesy!